Nasz zespół psychologów i psychiatrów

Marcin Golański

Marcin Golański, mgr psychologii, wcześniej pracowałem w Centrum Psychoterapii AM w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy w podejściu psychodynamicznym w terapii indywidualnej, rodzinnej oraz treningu interpersonalnym. Na co dzień kieruję Ośrodkiem dla pacjentów psychiatrycznych dla w Dzielnicy Wawer, który zakładałem 2004 roku.

Uzyskałem wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami rodzin pacjentów z problemami neurologicznymi oraz pacjentami, którzy cierpią z powodu łagodnych zaburzeń poznawczych zdobyte w szpitalu klinicznym CSK MSWiA w Warszawie. Ukończyłem 4,5 letnie całościowe szkolenie w zakresie Terapii Systemowej w Collegium Medicum UJ w Krakowie. Posiadam licencję Psychoterapeuty (nr 507) i Superwizora (nr 156) Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W swojej pracy staram się realizować postulat kompleksowej psychoterapii. Pracuję pod superwizją PTP. Łączę podejście medyczne z psychologią, uznając całościowe rozumienie człowieka i jego trudności rozwojowych w trakcie całego życia (life span). Psychoterapię rozumiem jako celowe i planowe działanie pozwalające na usunięcie lub złagodzenie zdiagnozowanych trudności psychicznych (rozwojowych) jakie zgłasza pacjent. Dzięki temu staram się dobierać metodę do potrzeb i gotowości pacjenta. W terapii indywidualnej pracuję w ujęciu psychodynamicznym i egzystencjalnym. W oparciu o podejście systemowe prowadzę terapię par i rodzin.Tomasz Petrów

Posiadam wykształcenie psychologiczne ze specjalnością Psychologia Kliniczna. Jestem w trakcie certyfikacji z terapii EMDR oraz Dialogu Motywującego. Moja praktyka opiera się na solidnych fundamentach teoretycznych oraz praktycznych umiejętnościach zdobytych w pracy z pacjentami. Regularnie poddaje się superwizji z licencjonowanym superwizorem zarówno terapii poznawczo-behawioralnej jak i EMDR.

Moje podejście terapeutyczne koncentruje się na integracji różnorodnych technik terapeutycznych, w tym EMDR i dialogu motywującego, aby zapewnić klientom kompleksową opiekę, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, wykorzystuję praktyki medytacji i mindfulness, aby wspierać klientów w budowaniu świadomości i rozwijaniu umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz trudnościami emocjonalnymi.

Oferuję bezpieczne i wspierające środowisko do eksploracji i wzrostu osobistego. Moją misją jest pomaganie klientom w odnalezieniu równowagi emocjonalnej, radzenia sobie z trudnościami życiowymi oraz osiąganiu ich celów terapeutycznych.Elżbieta Firszt

Elżbieta Firszt, psychoterapeutka, psycholog. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Osobowości w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, poszerzając wiedzę z różnych form terapii, m.in. grupowej, pracy z ciałem, muzykoterapii, relaksacji i psychodramy.

Współpracuję z poradnią i całodobowym Ośrodkiem Leczenia Zaburzeń Odżywiania Alira w Konstancinie – Jeziorna. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz zajęcia grupowe (np. psychoedukację, psychorysunek).

W pracy terapeutycznej bazuję na nurcie psychodynamicznym integrując go z dorobkiem pozostałych szkół psychoterapeutycznych. Dostosowuję metody i techniki do doświadczeń życiowych moich pacjentów. Dbam o to, aby w bezpiecznej przestrzeni wyrażali swoje emocje, towarzyszę im w dotarciu do własnych zasobów. Pomagam w przejściu przez kryzysy życiowe, relacyjne, zawodowe.

Nieustannie rozwijam swoje kwalifikacje, jestem na 3 roku 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integratywnym prowadzonego przez SPCH, rekomendowanego przez Polską Radę Psychoterapii. Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pierwszego stopnia oraz PreCore Traning Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej (ISTDP). Poddaję swą pracę regularnej superwizji indywidualnej i zespołowej.

Dorota Kamela

Dorota Kamela, lekarz specjalista psychiatra, ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie, wiele lat związana ze Szpitalem Bielańskim, kierownik Poradni na Woli.

Cennik psychoterapii rodzin